Ürün Bulunamadı.
Ürün Bulunamadı.
Ürün Bulunamadı.
Ürün Bulunamadı.
Ürün Bulunamadı.
Ürün Bulunamadı.
Ürün Bulunamadı.
Ürün Bulunamadı.
Ürün Bulunamadı.
Ürün Bulunamadı.
Ürün Bulunamadı.
Ürün Bulunamadı.
Ürün Bulunamadı.
Beygir gücü:
Kullanım Alanı:
Kabin Tipi:
Çekiş:
ÜRÜNLER

Bitkisel üretimin bir alt kolu olup, daha çok tek yıllık ve otsu bitkilerin geniş üretim alanlarında yetiştirilmesidir. Tarla bitkileri tarımında tarla kültür bitkilerinin üretim ve ıslahı ile uğraşılır. Tarla tarımı çalışmalarına bağlı olarak üretilen traktör ve ekipman serileri, modelleri, opsiyonları bu bölümde sergilenmektedir.

ÜRÜNLER

Seralar ve açık alanlarda çeşitli üretim yöntemleri kullanılarak meyve, sebze ve süs bitkilerinin fide/fidan üretiminin yapıldığı alandır. Bu alanda fide/fidanın yetiştiriciliği, kültürel bakım ve hasat işlemleri gerçekleştirilir. Meyve bahçeleri, sera vb. gibi çalışma alanlarına bağlı olarak üretilen traktör ve ekipman serileri, modelleri, opsiyonları bu bölümde sergilenmektedir.

ÜRÜNLER

Üzüm yetiştiriciliği ile ilgili her türlü kültürü içeren tarımsal faaliyetlere verilen isimdir. Bağ çalışmalarına/koşullarına bağlı olarak üretilen traktör ve ekipman serileri, modelleri, opsiyonları bu bölümde sergilenmektedir.

ÜRÜNLER

Hayvansal üretim ya da yaygın adı ile hayvancılık; ürünleri ve güçleri ile insanlara yararlı evcil hayvanların bakımı, beslenmesi, üretimi ve yetiştirilmesini kapsayan tarım koludur. Hayvansal üretimde mekanizasyon çalışmalarına bağlı olarak üretilen traktör serileri, modelleri ve opsiyonları bu bölümde sergilenmektedir.

ÜRÜNLER

Tarım işletmelerinin ihtiyaç duyduğu traktör ve tarımsal ekipman gereksinimlerini dönemlik olarak karşılayan iş koludur. Tarım müteahhitlerinin çalışmalarını güçlendirmek üzere önerilen traktör ve ekipman serileri, modelleri, opsiyonları bu bölümde sergilenmektedir.

EGNOS

Rangepoint RTX

Centerpoint RTX

RTK

RTK VRS

EZ-Pilot Pro

Auto Pilot Motor Drive

Auto Pilot

IntelliSteer (Entegre)

Otomatik Sıra Sonu Dönüş

G7 FARMNAVIGATOR

XCN-750

XCN-1050™

XCN-2050™

INTELLIVIEW™ IV DISPLAY

Verim Haritalama

BASIN BÜLTENLERİ - TÜRKİYENİN İLK YARI OTOMATİK ŞANZIMANLI YERLİ TRAKTÖRÜ NEW HOLLAND TR5 ELECTRO COMMAND ÇORLUDA

TÜRKİYENİN İLK YARI OTOMATİK ŞANZIMANLI YERLİ TRAKTÖRÜ NEW HOLLAND TR5 ELECTRO COMMAND ÇORLUDA
18 Temmuz 2020
TÜRKİYENİN İLK YARI OTOMATİK ŞANZIMANLI YERLİ TRAKTÖRÜ NEW HOLLAND TR5 ELECTRO COMMAND ÇORLUDA

 

13 Nisan 2019 - Öncü çalışmalarıyla 65 yıldır Türkiye tarımına yön veren TürkTraktör ; Türkiye’de üretilen ilk yarı otomatik şanzımanlı yerli traktörünü Mart ayında pazara sundu. New Holland’ın, Çorlu Bayisi Volkan Trakya Tarım ile birlikte düzenlediği özel tanıtım etkinliğinde New Holland TR5 Electro Command , bölge çiftçileriyle buluştu.

 

 

 

Yoğun ilgi gösterilen etkinlikte çiftçiler, ileri şanzıman teknolojisini günümüz ihtiyaçlarıyla buluşturan, ilk yerli üretim yarı otomatik transmisyon sayesinde kullanıcısına sunduğu vites seçenekleri ve kullanım kolaylığıyla hem zamandan hem yakıttan ciddi tasarruf edilmesine yardımcı olan TR5 Electro Command’i yakından inceleme fırsatı yakaladı.

 

 

 

Çiftçilerin son teknolojiye sahip traktörleri yakından görebilme ve inceleme fırsatı yakaladıklarını belirten TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Rehda Cem Akyüz: “ Bugün, Aksaray, Ankara, İzmir, Tekirdağ, Eskişehir Adana, Şanlıurfa, Diyarbakır, Erzurum ve Konya illerini kapsayan tanıtım etkinliklerimizin Tekirdağ-Çorlu durağında bulunuyoruz. Bu etkinliğimizde bizimle bir araya gelen çiftçilerimize tarım alanındaki mekanizasyona ilişkin son gelişmeleri aktarırken; geçtiğimiz ay Konya Tarım Fuarı’nda lansmanını yaptığımız ve Türkiye’nin ilk yarı otomatik şanzımanlı yerli üretim traktörü olan New Holland TR5 Electro Command’i de birebir deneyimleme fırsatı sunuyoruz. Çiftçilerimizle böyle farklı platformlarda bir araya gelebilmekten ve onların yoğun ilgisini görmekten dolayı son derece mutluyuz ve bizlere her zaman sağladığı destekle yanımızda olan Çorlu bayimiz Volkan Trakya Tarım’a çok teşekkür ediyoruz ” dedi.

 

 

 

Etkinliğe ev sahipliği yapan New Holland Bayisi Volkan Trakya Tarım Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan etkinlikle ilgili olarak şöyle konuştu: “ Verimli ve yüksek performanslı traktörleri, teknolojik tarımsal çözümleriyle New Holland çiftçilerimizin hayatını her anlamda kolaylaştırıyor. Bugün ise üstün konforuyla ve ergonomisiyle dikkat çeken, çok yeni bir ürün olan TR5 Electro Command’ı çiftçilerimizle buluşturduk. Yeni pazara çıkarılan New Holland TR5 Electro Command‘i onların beğenilerine sunmaktan ve çiftçilerimize bu ürünümüzü yakından görme olanağı sağlayabilmekten dolayı son derece memnunuz .”

 

 

 

‘Bilinçli Çiftçi Güvenli Tarım’ saha eğitimleri devam ediyor

 

 

 

TürkTraktör 2017 yılında, traktör ve ekipman kazalarında yaşanan kayıpları azaltmak ve bu konuya yönelik farkındalığı artırmak amacıyla başlattığı “Bilinçli Çiftçi Güvenli Tarım” sorumluluk projesi kapsamında bu yıl da saha eğitimlerini sürdürüyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Her zaman çiftçinin yanında olduğunu uygulamaya aldığı farklı projelerle de gösteren TürkTraktör’ün, kazaların önlenmesine ve güvenli kullanıma yönelik gerekli bilinci oluşturmak üzere başlattığı çalışmanın yeni durağı Çorlu oldu. Etkinliğe katılan çiftçiler, TürkTraktör Akademi eğitmenleri tarafından verilen teorik bilgilendirme ile sahada doğru ve güvenli traktör ile ekipman kullanımına yönelik eğitimleri de alma fırsatı yakaladı.

 

 

 

Tüm yıl boyunca Türkiye’nin farklı illerinde de devam edecek eğitimler ve proje kapsamında hayata geçirilen diğer çalışmalara www.bilincliciftci.com adresinden ulaşılabiliyor.

 

 

 

 

canlidestek