Ürün Bulunamadı.
Ürün Bulunamadı.
Ürün Bulunamadı.
Ürün Bulunamadı.
Ürün Bulunamadı.
Ürün Bulunamadı.
Ürün Bulunamadı.
Ürün Bulunamadı.
Ürün Bulunamadı.
Ürün Bulunamadı.
Ürün Bulunamadı.
Ürün Bulunamadı.
Ürün Bulunamadı.
Beygir gücü:
Kullanım Alanı:
Kabin Tipi:
Çekiş:
ÜRÜNLER

Bitkisel üretimin bir alt kolu olup, daha çok tek yıllık ve otsu bitkilerin geniş üretim alanlarında yetiştirilmesidir. Tarla bitkileri tarımında tarla kültür bitkilerinin üretim ve ıslahı ile uğraşılır. Tarla tarımı çalışmalarına bağlı olarak üretilen traktör ve ekipman serileri, modelleri, opsiyonları bu bölümde sergilenmektedir.

ÜRÜNLER

Seralar ve açık alanlarda çeşitli üretim yöntemleri kullanılarak meyve, sebze ve süs bitkilerinin fide/fidan üretiminin yapıldığı alandır. Bu alanda fide/fidanın yetiştiriciliği, kültürel bakım ve hasat işlemleri gerçekleştirilir. Meyve bahçeleri, sera vb. gibi çalışma alanlarına bağlı olarak üretilen traktör ve ekipman serileri, modelleri, opsiyonları bu bölümde sergilenmektedir.

ÜRÜNLER

Üzüm yetiştiriciliği ile ilgili her türlü kültürü içeren tarımsal faaliyetlere verilen isimdir. Bağ çalışmalarına/koşullarına bağlı olarak üretilen traktör ve ekipman serileri, modelleri, opsiyonları bu bölümde sergilenmektedir.

ÜRÜNLER

Hayvansal üretim ya da yaygın adı ile hayvancılık; ürünleri ve güçleri ile insanlara yararlı evcil hayvanların bakımı, beslenmesi, üretimi ve yetiştirilmesini kapsayan tarım koludur. Hayvansal üretimde mekanizasyon çalışmalarına bağlı olarak üretilen traktör serileri, modelleri ve opsiyonları bu bölümde sergilenmektedir.

ÜRÜNLER

Tarım işletmelerinin ihtiyaç duyduğu traktör ve tarımsal ekipman gereksinimlerini dönemlik olarak karşılayan iş koludur. Tarım müteahhitlerinin çalışmalarını güçlendirmek üzere önerilen traktör ve ekipman serileri, modelleri, opsiyonları bu bölümde sergilenmektedir.

TTGuide

XCN-750

XCN-1060

XCN-1260

INTELLIVIEW™ IV DISPLAY

Intelliview 12

EGNOS

Rangepoint RTX

Centerpoint RTX

RTK

RTK VRS

PLM Sinyaller

EZ-Pilot Pro

Auto Pilot Motor Drive

Auto Pilot

IntelliSteer (Entegre)

Otomatik Sıra Sonu Dönüş

Nav-900

NH-392

PLM CYGNUS

Raven RCM

Farmer Core Çiftlik Yönetim Sistemi

TDD MasterDrive

T5 PLM

T6 PLM

T7 PLM

T7 HD PLM

Verim Haritalama

Satış Sonrası - Satış Sonrası

Satış Sonrası
Uzatılmış Garanti 

Uzatılmış Garanti ile Ayrıcalıklısınız. Traktörünüzün standart garantisini 1 veya 2 yıl daha uzatabilirsiniz.  24.11.2023-31.12.2023 Tarihleri arasında %15 indirimli uzatılmış garanti kampanyamız devreye alınmıştır.  İndirimli güncel fiyat listemiz için tıklayınız.  Devamını oku...

Tarlam Cepte Satış Sonrası Kampanyaları

Mevcut satış sonrası kampanyalarımızı uygulamamız üzerinden takip edebilirsiniz. Devamını oku...


Müşteri Odaklı Servis Kampanyalarımız 
 

Müşteri Odaklı Servis Kampanyalarımız İçin Tıklayınız Devamını oku...

E-tahsilat ile Avantajlı Fırsatlar Heryerde
 

Daha avantajlı fırsatlar için; TürkTraktör Finans markası altında yer alan E-Tahsilat Sanal POS Sistemimize 8 taksite kadar %0 komisyon ile Ziraat Bankası Bankkart 'ı dahil ettik!   *Ziraat Bankası Tarım Kartları dahil değildir. Devamını oku...

TürkTraktör Yaygın Servis Ağı
 

TürkTraktör tarafından belirlenen ve ilgili mevzuatlar gereği bulunması zorunlu olan makina, takım teçhizat, cihaz, yedek parça, malzeme vb. bulunduran; bünyesinde çalışan personelin eğitimli; sözleşmeyle bağlı bulunduğu TürkTraktör’ün yasal sorumlulukları kapsamında ürünlerin garanti taahhütlerini yerine getiren; garanti dışında ürün bakım, onarım vb. benzeri hizmetlerinin tamamının yapılmasından sorumlu olan gerçek ya da tüzel kişiler tarafından kurulan tesistir. Devamını oku...

canlidestek