Aramanıza Uygun Araç Bulunamadı.

Seçtiğiniz filtreleme seçeneklerine uygun araç bulunamadı

TürkTraktör Haşbaysız Küçük Balya Makineleri

TürkTraktör KB serisi haşbaysız balya makineleri; 2 ipli ve 3 ipli bağlama grubu, yüksek kapasiteli toplayıcısı, sağlam şasesi, Alman Rasspe marka bağlama grubu ile yüksek performansla kaliteli balyalar sunmaktadır.

  • Model Sayısı2 Adet

Haşbaylı Küçük Balya Makineleri

New Holland haşbaylı balya makineleri; yüksek kapasiteli toplayıcısı, sağlam şasesi, 3 ipli Alman Rasspe marka bağlama grubu ile yüksek performansla kaliteli balyalar sunmaktadır.

  • Model Sayısı1 Adet

BR 100 Serisi Sabit Odalı Silindirik Balya Makineleri

Silindirik balya makineleri; saman, ot, sap, mısır sapı vb. tarım ürünlerini düzenli, taşınabilir ve kullanıma uygun balyalara dönüştürerek çiftçilere depolama ve taşıma ve için pratik bir çözüm sunar..
Balyalar uzun süre kuru kalır.

  • Model Sayısı4 Adet

Roll-Belt Serisi Değişken Odalı Silindirik Balya Makineleri

Roll-Belt serisi silindirik balya makineleri ile yeniden dizayn edilen toplama düzeni sayesinde, daha hızlı balyalama yapabilirken, her gün %20’ye varan iş kapasitesine sahip olmak mümkün..

  • Model Sayısı4 Adet

Pro-Belt Serisi Değişken Odalı Silindirik Balya Makineleri

Yepyeni Pro-Belt™ silindirik balya makine serisi; profesyonellerin ve müteahhitlerin güvenebileceği performans ve dayanıklılık sunuyor..

Pro-Belt 165 ve 190 SuperFeed™(haşbaysız) veya 25 bıçaklı CropCutter™(haşbaylı) büyük çaplı rotor besleme sistemlerinden herhangi biriyle yüksek kapasiteli sağlam yuvarlak balyalar sunar..

  • Model Sayısı4 Adet

Roll-Baler Serisi Sabit Odalı Silindirik Balya Makineleri

New Holland RB 125, RB 125 Combi ve RB 135 Ultra modelleri ile, ağır hizmet tipi yapısı ve yüksek kapasitesi ile profesyonellerin doğru tercihi..

  • Model Sayısı3 Adet

Big Baler Plus Serisi Büyük Balya Makineleri

Yüksek kapasitesi, ön sıkıştırma sistemi ile big baler plus serisi (1270 ve 1290 modellerinde);
260 cm balya odası uzunluğu ve güçlendirilmiş piston ile daha ağır ve düzgün formlu balyalar,
çift düğümlü bağlama grubu, otomatik yağlama, otomatik gresleme, balya kusturma ve hidrolik balya son çıkış oluğu katlanması gibi pek çok standart özelliği, yüksek iş başarısı ve düşük balya nakliye maliyetleri gibi özellikleriyle balya müteahhitleri ve büyük işletmeler tarafından tercih edilmektedir.

  • Model Sayısı4 Adet

Big Baler Plus Density Büyük Balya Makineleri

Daha yoğun ve ağır balyalama kapasitesi ile yüksek verimlilik ve ağır hizmet tipi için tasarlanan Big Baler Plus 1270 Density ile taşıma maliyeti ve saklama alanı azalacak, hem de balyalama operasyonunun karlılığı artacaktır..

  • Model Sayısı2 Adet

Big Baler HD Serisi Büyük Balya Makineleri

Tüm mekanizmaları yüksek verimlilik ve ağır çalışma şartları için tasarlanmış olan Big Baler 1290 HD model büyük balya makineleri ile en ağır balyaları yapabilirken uzun ve sorunsuz bir kullanım imkanı sunulmaktadır..

  • Model Sayısı2 Adet

Canlı Destek