Aramanıza Uygun Araç Bulunamadı.

Seçtiğiniz filtreleme seçeneklerine uygun araç bulunamadı

TC 5.90

New Holland TC Serisi Biçerdöverler, yüksek kapasitesi, kullanım ve bakım kolaylığı, yaygın servis ağı, yedek parça bulunurluğu, sağlam yapısı ve uzun kullanım ömrü ile Türkiye’nin biçerdöveri..

Daha geniş ve konforlu kabin, başarısını kanıtlamış harmanlama sistemi, modern dizayn, güçlü ve çevreci motoru ile sizlerle...

  • Model Sayısı1 Adet

CX 5-6

Yüksek kapasite ile çalışmak isteyen işletmelerin/müteahhitlerin tercih ettiği New Holland CX 5-6 Serisi Biçerdöverler yakıt tasarrufu sunan kullanıcı dostu motor teknolojisi ile yüksek hasat performansı sunmaktadır..

CX serisinin 5 sarsaklı modeli olan CX 5.90 biçerdöver, maksimum 313 HP motor gücüne sahip olup, standart 5.18 m iş genişliğine sahip tabla ile sunulmaktadır.

CX  serisinin 6 sarsaklı modellerinden CX 6.80, maksimum 313 HP motor gücüne sahip olup, standart 5.18 m iş genişliğine, isteğe bağlı olarak 6.10 m iş genişliğine sahip tabla ile sunulmaktadır.

Her saha şartına uygun CX serisi biçerdöverler..
 

  • Model Sayısı2 Adet

CX 8.70

2001 yılında lansmanı yapılan, yüksek kapasite isteyen büyük ölçekli işletmelerin/müteahhitlerin tercih ettiği New Holland CX 8.70 Biçerdöverler, kullanıcılarına sunduğu yüksek kapasite, yüksek randıman ve konforlu çalışma şartları ile  ürün hasadında büyük bir memnuniyet yaratmaktadır..

  • Model Sayısı1 Adet

Canlı Destek