Gücü İle Lider Yeni Nesil Yerli Dev...

Bilgi Al

Artık dijitalleşme vakti!

Tarlam Cepte

Kazakhanlar Tarım

           Bugünkü adıyla Kazakhanlar Tarım 1980 yılında Ali Akpoyraz Bekir Karahan ve Kasım Kazan adi ortaklık şeklinde Oto Traktör adıyla kurulmuştur.
           Güçlenerek büyüyen ve her geçen gün kendisini yenileyen firmamız, Türkiye de gelişen tarımsal mekanizasyonla beraber dünya çapında faaliyet gösteren ve bu alanda ülkemizin lider firmasının Traktör ve Ekipmanlarının Satış Servis Yedek Parça hizmetlerini tek çatı altında toplayarak bölgenin en güçlü firması olmayı hedef edinmiştir.
           Kazakhanlar Tarım ile hayalinizdeki traktöre kolaylıkla sahip olabilir, traktörünüzün bakım ve onarımlarını mümkün olan en kısa sürede kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. TürkTraktör Finans ayrıcalıklarıyla da avantajlı ödeme koşullarından faydalanabilir, İhtiyacınız olan New Holland traktörlerine anında sahip olabilirsiniz.                         Kazakhanlar Tarım Olarak,
           Vizyonumuz ; Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en uygun zirai araç ve hizmetlerini sunarak bayisi olduğumuz marka ile sektörün en iyisi olmaktır. 
           Misyonumuz ; Satış ve Satış Sonrası Hizmetlerde; zamanında, güvenilir, kaliteli ve “ÖNCE MÜŞTERİ” sloganıyla güler yüzlü mutlu çalışan bir ekip tarafından sorunsuz bir şekilde hizmet sunmaktır.
         

Subelerimiz

Doğanşehir Şube
Merkez Şube

İletişim Formu

Hangi İletişim Yöntemi İle Ulaşılmasını Tercih Edersiniz?

Canlı Destek