Gücü İle Lider Yeni Nesil Yerli Dev...

Bilgi Al

Artık dijitalleşme vakti!

Tarlam Cepte

Seroto Traktör Ticaret A.Ş.

 Seroto Traktör , bölge çiftçisinin ihtiyaçlarını gidermek ve gerekli tüm süreçlerde sizlere destek olmak için New Holland yetkili noktası olarak hizmet vermektedir. Seroto Traktör  ile hayalinizdeki traktöre kolaylıkla sahip olabilir, aracınızın bakım ve onarımlarını mümkün olan en kısa sürede kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. TürkTraktör Finans ayrıcalıklarıyla da avantajlı ödeme koşullarından faydalanabilir, İhtiyacınız olan New Holland traktörlerine anında sahip olabilirsiniz.  Seroto Traktör ; her adımda mükemmeli hedefleyen hizmet felsefesi, çözüm ve müşteri odaklı kurum kültürüyle siz değerli çiftçilerimize, her zaman en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir.
 
 SEROTO A.Ş. TARİHÇE

Türk Traktör ’ün ilk bayilerinden olan Seroto Traktör Ticaret A.Ş kurucuları; Tekin Serezli ve Hulusi Serezli kardeşlerin ticari serüveni babaları Şükrü Serezli'nin 1923 yılında henüz 18 yaşında iken Amasya Ticaret Odasına kayıt olarak kurduğu dükkanın temelleri üzerine inşa edildi. 
Şükrü Serezli’nin Tuzculuk, Manifatura, Dikiş Makinesi, Radyo ve beyaz eşya olarak devam eden işine 1950’den sonra; Otosan Anadol, Ford ve Tofaş. 1964 yılında ise TÜRK FİAT Traktör bayiliklerini ekleyen Serezli kardeşler kurdukları  Seroto Traktör Ticaret A.Ş  isimli şirket ile  Traktör ve Tarım sektöründe bölgelerinde  güvenilir öncü bir kuruluşu oldular.
Cumhuriyet ile yaşıt olan şirketleri bu yıl kuruluşunun 98. Yılını idrak ediyor. 
Babalarından kalan en büyük miras olan dürüst ve ilkeli ticaret anlayışını çağdaş ve pazarlama yöntemleri ile birleştirerek piyasanın nabzını tuttuklarını belirten Seroto Traktör Ticaret A.Ş  Yönetim Kurulu  Başkanı Hulusi Serezli   "Piyasa şartları ve satış yöntemler çok çabuk değişiyor. Değişime uyum sağlayamayan işletmeler dışlanıyor.
Birlikte İşe başladığımız arkadaşlarımızın çoğu bugün ortada değiller’’
60 yıldan beri Türk Traktör bayisiyiz. Çiftçi ile iç, içeyiz. Onun beklentilerini iyi biliyoruz.  
Torunum Berker Koraş Okulunu bitirdikten sonra aramıza katıldı.  Şirketimizin Genel Müdürlüğünü üstlendi. Gençleşen şirketimize yeni bir vizyon ve hareket getirdi.” Diyor. 
 
TOKAT ilinde: Zile, Turhal, Pazar ve Sulusaray ilçeleri ile YOZGAT ‘ta Çekerek, Kadışehri ve Aydıncık ilçeleri Ana bayisi olan Seroto Traktör Ticaret A.Ş Yıllardır bölgesinde %50 nin üzerinde Pazar payına sahiptir.
 

Subelerimiz

Seroto Traktör

İletişim Formu

Hangi İletişim Yöntemi İle Ulaşılmasını Tercih Edersiniz?

Canlı Destek